[layerslider id=”1″]

Witamy na naszej stronie opakowaniadokawy.pl

Jeśli trafili Państwo na naszą stronę oznacza, to że poszukają wysokiej jakości opakowań do kawy, w których będzie prezentowała się ona niezwykle atrakcyjnie, a jednocześnie nasze folie zapewnią jej doskonałe warunki dla jej przechowywania. Torebki do kawy jakie posiadamy to wysokiej jakości laminaty, bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, przystosowane do kontaktu z żywnością, bardzo szcelne. Kawa w torebkach z naszej produkcji zapewnia utrzymanie jej świeżości przez bardzo długi czas.

Torebki to pakowania kawy posiadamy w regularnej sprzedaży, jak i na indywidualne zamówienia klientów.Torebki w standardowej sprzedaży, bez spersonalizowanego zadruku w wielu kolorach i wentylach oraz opcjonalnie z wentylem oferujemy w postaci opakowania z fałdą dolną i zamknięciem, opakowania z płaskim dnem i zamknięciem, torebki z fałdą bocznąi zgrzewem centralnym, oraz opakowania próżniowe. Te opakowania również dostepne są w wersji metalizowanej z metalizowanym lub ofoliowanym środkiem.

Torebki do kawy na indywidualne zamówienia produkujemy w technice druku wklęsłego do 9 kolorów włącznie i również w innych modelach.

Back to Top